TURQUIE : LÖSEV aide les enfants pendant le Ramadan

LOSEV ramadanLÖSEV RAMAZAN AYI BOYUNCA TÜRKİYE'NİN DÖRT BİR YANINA YARDIM GÖNDERECEK!

LÖSEV Ramazan Ayı boyunca Türkiye genelinde yaklaşık 11000 lösemili çocuk ve ailesine Ramazan yardımı dağıtacak. Vakıf her yıl olduğu gibi bu yıl da, yardımlaşma duygusunun farklı bir anlam kazandığı Ramazan ayı boyunca lösemili ailelerini yalnız bırakmayacak. Bu mücadelede kazandığımız her başarıyı bizleri ve çocuklarımızı yalnız bırakmayan, emeğimize ortak olan, yaptığımız ve hayata geçirmeye çalıştığımız projelerde bizlere güç veren ve desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen gönül dostlarımıza borçluyuz.

RAMAZAN'DA SİZ DE BİR KOLİ MUTLULUK ARMAĞAN EDEBİLİRSİNİZ!

LÖSEV'in kayıtlı ailelere Ramazan Ayı boyunca iletilmek üzere birçok temel ihtiyacın yer aldığı koli seçeneklerinde et ve et ürünleri de bulunuyor...

Acil Yardım Kolisi, Hayat Bağı Kolisi, Küçük Aile Kolisi, Gülen Çocuklar Kolisi, Mutlu Aile Kolisi olmak üzere hazırlanan bağış seçenekleri ile ilgili aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca Ramazan boyunca gerçekleştirilecek yardımlara destek vermek isteyen gönül dostlarımız tüm Türkiye'deki banka şubelerinden, PTT şubelerinden, telefon ve sms ile veya LÖSEV'in internet sitesi olan www.losev.org.tr üzerinden Nasıl Bağış Yapabilirim? başlığı altında bulunan bağış seçeneklerini inceleyerek katkıda bulunabilir.