Turquie : Çalışan Gazeteciler Gününüz Kutlu Olsun

dy gazeteciler gunu hurriyet 01-1022014

Her mesleğin zor yanları vardır ama bir meslek vardır ki günlük koşuşturma arasında hayatın akışını fark etmemizi sağlar. Mesai kavramı tanımaksızın toplumun gözü kulağı olan, gerçeklerin peşinde yılmadan koşan ve 15 yıldır çocuklarımızı hiç yalnız bırakmayan değerli basın mensuplarımız ;10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü en içten dileklerimizle kutlarız.

Bu anlamlı gün dolayısıyla çocuklarımızla beraber Hürriyet gazetesi Ankara Bürosuna ziyaret gerçekleştirdik. Hürriyet gazetesi Ankara eki müdürü Sayın Eray Görgülü ve Hürriyet gazetesi muhabirleri ile sohbet eden çocuklarımız, gazetecilik mesleğini yakından tanıma fırsatı buldular.

Bu anlamlı günde tüm basın çalışanlarımız için çocuklarımızın kalplerinden dudaklarına dökülen mesajlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz;
Emine G (13): "Bütün zorluklar içinde her zaman haberlerde gazetelerde bize yer verdiğiniz için kendimizi çok değerli hissediyoruz sizleri çok seviyoruz.
Gamze A (13): "Lösemili çocuğun maskesinin arkasındaki gülüşü milyonlara gösterdiğiniz için çok teşekkür ederiz.
Aysun Ç (13): "Lösemi ve kanserle verdiğimiz büyük savaşta sizin de desteğinizi hissetmek bize güç veriyor."
Ahmet T(13): "Bazen yazılarınızla bazen fotoğraflarınızla, kimi zaman dondurucu soğukta, kimi zaman yağmurlu havalarda ama her zaman yüreğinizle sesimiz olduğunuz için iyi ki varsınız, Çalışan Gazeteciler Gününüz kutlu olsun"

Kayıt Tarihi: 11.01.2014